1
1
2
Otel Kartı

Tag-it HF-1 Standard

Tanımlama sistemlerinin geliştiricileri için, RFID bileşenlerinin Tag-it ailesi, birçok uygulama için uygun maliyetli çözümler sağlayan endüstri lideri bir teknolojinin avantajlarını sunar.

Eşzamanlı tanımlama gibi özellikler, Tag-it'i çok çeşitli pazarlarda RFID yenilikleri için ideal hale getirir. Ürünlerin montaj ve dağıtım döngüleri boyunca izlenmesi gibi heyecan verici yeni kullanımlar artık mümkün. Teknolojiden yararlanabilecek yüksek hacimli uygulamalar arasında hızlı paket teslimatı, havayolu bagaj takibi ve erişim kontrolü yer alır. Ayrıca kalpazanlar bu cihazları taklit etmeyi zor bulduklarından, akıllı etiketler alıcıların orijinal ürünleri tanımasına yardımcı olabilir.

Etiketle tanımlama, mevcut bilgi yönetim sistemleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir ve barkod gibi diğer veri yakalama biçimleriyle bir arada bulunabilir. Okuma/yazma modülleri kompakttır ve Tag-it transponderleri ile temas olmaksızın iletişim kurarak otomasyon sürecini basitleştirir. TI'nin çip tasarımı, dijital teknoloji ve hacimli üretimdeki gücü, Tag-it ürünlerine ve müşterilerine fayda sağlar. Son kullanıcılar, özelleştirilmiş ürünlerin yanı sıra sistem entegratörleri aracılığıyla anahtar teslimi çözümler için TI stratejik ortaklıklarına güvenebilir.

RFID teknolojisi, yetkili personel için rahatsızlığı en aza indirirken üst düzey güvenlik ve erişim kontrolü sağlama zorluğuna cevap veriyor. Güvenlik alanındaki şirketler, giriş ve çıkışlarda çevre koruması ve kontrolü için Texas Instruments RFID'yi sistemlere dahil ediyor. Transponderler, kapılara veya duvarların içine monte edilmiş okuyucularla çalışan rozetlerine lamine edilebilir. Kapılar ve kapıların kilidi yalnızca geçerli bir yetkilendirme numarasına yanıt olarak açılır.

Teknik Doküman Teklif iste
  • Parmak Okuma
  • Şifreli Giriş
  • Anahtarlı Giriş
  • Kart Okuyucu

Teknik Bilgi

1 Çalışma Frekansı : 13.56MHz 2 Malzeme : Pvc, Abs, Pet
3 Ölçüler : 86*54*0,88 mm, 3,375" x 2,125", CR80, Özelleştirilebilir. 4 Protokol : ISO/IEC 15693
5 Unique ID : 64 Bit 6 EEPROM Hafızası : 1024 bit, her biri 4 bayt 32 blok, 896 bit kullanıcı belleği
7 Çalışma Sıcaklığı : -20°C ~ +50°C 8 Veri Saklama Süresı : 10 Yıl
10 Yazma ve Okuma Ömrü : 100.000 Kez
Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gönder