NY30 Kartlı Otel Kilidi

1- Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar deforme olmadan kutusundan çıktığı gibi kullanabilirsiniz.
2- Montaj için hiç bir kablo veya data alt yapısına gerek yoktur. Kartlı kilit montajı evimizdeki kilitlerden farksızdır, kolayca monte edilir. NY30 modeli kartlı kilit tasarruflu özel elektronik kartı sayesinde 4 adet kalem pil ile ortalama 24-40 ay çalışır.
Kartlı kilit 2 dilli Euro kilit mekanizmasına sahiptir, güvenlik maksimum düzeydedir. Kart okuyucu özelliğine ilaveten mekanik anahtarla açılan sürgülü kapaklı kilit bareli de mevcuttur. Misafirlerinizin güvende hissetmesi için kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunur.
3- Resepsiyon görevliniz kartlı kilit programı ve kart kodlayıcısı sayesinde sadece saniyeler içerisinde misafirinize belirli gün sayısı kadar veya süresiz anahtar kartı yapabilir, otel çalışanlarınız için tüm odaları yada belirli katların kapılarını açabilen süreli veya süresiz kart yapabilir, acil durumlarda müdahale amacıyla misafirin içeriden kilitlediği kilidi dahi açabilen fonksiyonlara sahip kart yapabilirsiniz. İhtiyaç halinde yazılım üzerinden yapılan kartların veya kartlı kilitlerin açılım raporuna ulaşabilirsiniz.
4- Kartlı kilit Mifare kart teknolojisi ile çalışır kilidin açılması için kartı bir iki santimetre yaklaştırmanız yeterlidir ayrıca kilitlerde kullanılan kartı, enerji tasarruf cihazı ( Energy Saver), kartlı oda kasası, kartlı otopark girişi, asansör kart okuyucu, ödeme sistemi, geçiş hakkı, ön yüklemeli kontör sistemi gibi bir çok  uygulamada kullanabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Renk Seçenekleri: Tüm renkler uygulanabilir
Mekanizma Boyutu: 55*72mm, Europe standard
Kapı Kalınlığı: 38-70mm
Certification: CE / TSE / SGS
Kart Okuma sayısı: Limitsiz
Okuma Tepki Zamanı: 1s
Okuma Aralığı: 3cm
Sensör Frekansı: 13.56MHZ (Mifare 1 ve UL)
Pil: DC6V, 4 Adet*1.5V (5# Alkaline Pil)
Düşük Güç Uyarısı: 4.8V, 200 Kez Açılabilir, ve düşük pil uyarısı verir.
Statik Akım: 15µA
Dynamik Akım: 120mA
Kilit meteryali: Paslanmaz Çelik
Kol Meteryali: Zamak 5
Çalışma Sıcaklığı: -20oC-50oC
Çalışma Nemli ortam: 20%-90%
Bürüt Ağırlık: 2.2 kgs / Takım
Garanti Süresi : 5 YIL


Kullanım Alanları

Oteller
Hastaneler
Kurum ve Kuruluşlar
Yaşlı Bakım Evleri

Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gönder