Personel Devam Kontrol Yazılımı

PDKS, işverenlerin çalışan faaliyetlerini farklı gözetim yöntemleriyle araştırmasının genel adıdır. Kuruluşlar ve işletmeler performansı takip etmek, yasal sorumluluktan kaçınmak, ticari sırları korumak, iş takibi sağlamak ve diğer güvenlik endişelerini ele almak gibi farklı nedenlerle çalışan takibi yapar. PDKS Yazılımı çalışanların saatlerini takip eder. Çalışanların çalıştığı ve ayrıldıkları zamanı belgelemek için kullanılmaktadır. PDKS Yazılımları vasıtası ile personellerin giriş-çıkış saatlerini kayıt altına alabilir ve belgeleyebilirsiniz. Her kuruluş, çalışanları için bir Personel Devam Kontrol Sistemine sahip olmalıdır. PDKS Yazılımı, çalışanların çalıştığı saatleri doğru hesaplamanıza olanak tanır. PDKS Yazılımı sayesinde çalışma saatlerini, borçlu olunan süreleri ve fazla mesai ücretlerini kolayca belirleyebilirsiniz. WOLFER PDKS Yazılımı ile PDKS Yazılımından alınan verilerle maaş hesaplaması otomatik olarak yapılabilir.

Personel devam kontrol süreci ya da bir başka deyişle personel takip sistemi ile ilgili süreçler manuel olarak yürütüldüğünde, kuruluşların gereksiz yere zaman ve maliyet harcamasına yol açar. İnsan hataları ya da süreçlerde yaşanabilen manipülsyon, kuruluşların üretkenliğini doğrudan etkileyen ek gizli masraflardır. Dolayısıyla tam otomatik bir PDKS, hangi sektörde olursa olsun, kuruluşların üretkenliğini artırmak için önem arz eder. 

PDKS Yazılımı  sadece idari maliyetlerden tasarruf ettirmekle kalmaz, aynı zamanda İnsan Kaynaklarının birden çok yerden katılım olan tüm süreçleri merkezi olarak yönetebilmesine olanak sağlar. Dolayısıyla bu sistemler yöneticilerin verimli çalışmasını temin eder.


Kullanım Alanları

Oteller
Devlet Kurumları
Ticari Işletmeler
Okul
Şantiye Alanları
Zindir Mağazalar
Hastane
Lojıstık Operasyonlar.


 
Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gönder