1
1
Otel Kartı

Mifare Desfire 2K

MIFARE DESFire EV2
MF3D (H) x2, en iyi kullanıcı deneyimi için geliştirilmiş performansla birlikte yeni özellikler sunan MIFARE DESFire ürün ailesinin en son üyesidir. MIFARE DESFire EV2, örneğin bankacılık kartları veya elektronik pasaportlar için kullanılan akıllı kart IC ürünlerine yönelik taleple aynı güvenlik sertifikası seviyesi olan Common Criteria EAL5+ güvenlik sertifikasına sahiptir. Hızlı ve son derece güvenli veri iletimi ve esnek uygulama yönetimi gereksinimlerine tam olarak uygundur.

MIFARE DESFire EV2
Çoklu uygulama şemaları oluştururken esneklik sunar ve birden çok anahtar setli MIsmartApp ve Transaction MAC gibi özellikler yeni iş modellerini destekler. Örneğin Akıllı Şehirler hizmetleri, toplu taşıma, araba veya bisiklet paylaşımı, şehirdeki cazibe merkezlerine vatandaş hizmetleri, kapalı devre e-ödeme uygulamaları ve yerel sadakat gibi hizmetleri birleştirerek yalnızca bir MIFARE DESFire EV2 kartı ile kullanılabilir. programlar.

MIFARE DESFire EV2
Hem hava arayüzü hem de kriptografik yöntemler için küresel açık standartları temel alır. Tüm ISO/IEC 14443A düzeyleriyle uyumludur ve isteğe bağlı ISO/IEC 7816-4 komutlarını destekler (APDU ve dosya yapısı desteklenir) ve mevcut NFC okuyucu altyapısıyla tamamen birlikte çalışabilir.

MIFARE DESFire EV2
Hız, performans ve maliyet verimliliği arasında mükemmel bir denge sunar. Açık konsepti, akıllı kağıt biletler, bankacılık yakınsama kartı ve Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisine dayalı mobil biletleme gibi diğer biletleme ortamlarının gelecekte sorunsuz entegrasyonuna olanak tanır. Ayrıca mevcut NFC okuyucu donanım platformuyla tamamen uyumludur.

Teknik Doküman Teklif iste
  • Parmak Okuma
  • Şifreli Giriş
  • Anahtarlı Giriş
  • Kart Okuyucu

Teknik Bilgi

1 Çalışma frekansı : 13.56 MHz 2 Hızlı veri aktarımı : 106 kbit/s, 212 kbit/s, 424 kbit/s, 848 kbit/s
3 Yüksek veri bütünlüğü : 16/32 bit CRC, eşlik, bit kodlama, bit sayma 4 Gerçek deterministik çarpışma önleme
5 7 bayt tanımlayıcı (ISO/IEC 14443-3´e göre seviye 2 ve rastgele kimlik seçeneği) 6 ISO/IEC 14443-4 protokolünü kullanır
7 2 kB NV-Bellek 8 10 yıllık veri saklama
9 Dayanıklılık tipik 500.000 döngü 10 Bir PICC´de aynı anda 28´e kadar uygulama
11 Her cihaz için benzersiz 7 bayt seri numarası
Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gönder